RSS
środa, 27 września 2017

sposob na naczynka na twarzyZ problemem popękanych naczynek na twarzy boryka się wiele kobiet. Część z nich, ukrywa swój problem pod grubą warstwą pudru, jednak nie jest to najlepsze rozwiązanie. Popękane naczynka nie są jedynie aspektem estetycznym – okazuje się, że problem leży znacznie ‘głębiej’, dlatego jak najszybciej należy udać się do lekarza i rozpocząć leczenie. Popękane naczynka na twarzy mogą być początkiem trądziku różowatego lub alergii, dlatego czym prędzej należy skonsultować ten problem ze specjalistą.

wtorek, 11 lipca 2017

krwiak po operacjiKrwiak w ranie pooperacyjnej może doprowadzić nawet do śmierci pacjenta. W związku z tym, osoby, które były operowane muszą zostać w szpitalu tak długo, jak istnieje ryzyko wystąpienia krwawienia.Poddanie się operacji zawsze wiąże się ze stresem. Skoro zabieg jest konieczny, oznacza to, że z naszym zdrowiem dzieje się coś złego. Zanim pójdziemy do szpitala, przeglądamy fora internetowe i wyobrażamy sobie, że i nam przydarzy się coś złego. Co może się stać? Operacja wiąże się z ryzykiem powikłań w przebiegu operacji oraz po jej zakończeniu. Jedną z możliwych komplikacji jest krwiak w ranie pooperacyjnej.

piątek, 31 marca 2017

aloesSok z aloesu to niedoceniony dar natury. Aloes to świetny lek na wiele dolegliwości skórnych,
a miąższ z liści można aplikować bezpośrednio na oparzenia słoneczne, wypryski i podrażnienia. Sok z tej rośliny można również pić, gdyż ma wiele cennych właściwości. Nie musimy sami go wyciskać, gdyż w aptekach znajdziemy Biostyminę, która wspomaga naszą odporność.

 

czwartek, 01 grudnia 2016

Operacja stulejki to zabieg, który polega na poszerzeniu ujścia napletka do tego stopnia aby swobodnie mógł zsuwać się z żołędzi lub na całkowitym jego usunięciu. Zabieg zalecany jest mężczyznom, których budowa penisa nie pozwala na jego swobodne zsunięcie, w skutek czego powoduje ból i ucisk w trakcie wzwodu.

środa, 07 maja 2014

Tołpa i jej seria mini produktów, dostępnych w dziale Kosmetyki :)

Kosmetyki naturalne

poniedziałek, 27 maja 2013
Jest to zapach w których zakochałam się od pierwszego powąchania :D Zapach obok którego na pewno nie można przejść obojętnie, bo jednym wydaje się okropny a innym genialny. Perfumy Balenciaga Florabotanica odkryłam niedawno i będzie to mój zapach na wiosnę!
niedziela, 26 maja 2013
O kosmetykach do pielęgnacji wiele można przeczytać, ale ostatnio coraz częściej korzystam z YT i oglądam różne recenzji na przykład kosmetyków do pielęgnacji. Bardzo polubiłam kanał pewnej Pani, która bardzo ciekawe opowiada i recenzuje kosmetyki. Poniżej zobaczcie jeden z moich ulubionych filmików, w którym omówione zostały kosmetyki do pielęgnacji.
Rossmann i długo, długo nic... Jak wynika z badań przeprowadzonych przez społecznościowy portal NoweKosmetyki.pl, aż 60% Polek wskazuje sieć Rossmann jako swoją ulubioną drogerię. Nic dziwnego – sklepów pod tym szyldem przybywa niemal z każdym dniem i w każdym możliwym miejscu. Przyjrzyjmy się więc bliżej drogeryjnym preferencjom polskich internautek.