RSS
piątek, 31 marca 2017

aloesSok z aloesu to niedoceniony dar natury. Aloes to świetny lek na wiele dolegliwości skórnych,
a miąższ z liści można aplikować bezpośrednio na oparzenia słoneczne, wypryski i podrażnienia. Sok z tej rośliny można również pić, gdyż ma wiele cennych właściwości. Nie musimy sami go wyciskać, gdyż w aptekach znajdziemy Biostyminę, która wspomaga naszą odporność.

 

czwartek, 01 grudnia 2016

Operacja stulejki to zabieg, który polega na poszerzeniu ujścia napletka do tego stopnia aby swobodnie mógł zsuwać się z żołędzi lub na całkowitym jego usunięciu. Zabieg zalecany jest mężczyznom, których budowa penisa nie pozwala na jego swobodne zsunięcie, w skutek czego powoduje ból i ucisk w trakcie wzwodu.

 [more]

Jak przebiega zabieg?

Zabieg wykonywany jest w każdym wieku . W większości wypadków leczenie wymaga zabiegu operacyjnego. Najczęściej wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, jeśli pacjent ma wysoki próg bólu.

operacja_stulejki

Źródło: http://zaufanekliniki.pl/operacja-stulejki


Po zabiegu zakładany jest opatrunek, który nie powoduje problemów z oddawaniem moczu. Pierwsza zmiana następuje dopiero po 24 godzinach i najczęściej wykonywana jest przez lekarza prowadzącego. Kolejne opatrunki pacjent może zmieniać sobie samodzielnie według wskazówek otrzymanych od personelu medycznego. Ważne jest aby penis trzymany był w pozycji pionowej, ponieważ przyśpiesza to okres rekonwalescencji. Po zabiegu pacjent musi stosować się do zaleceń lekarza m.in. przyjmować leki przeciwbólowe, zachować abstynencje seksualną na około miesiąc oraz nosić przylegające bokserki.

 

Po zabiegu

Zabieg zalecany jest wszystkim mężczyznom, którzy z powodu stulejki czują ból oraz dyskomfort. Nieleczenie dolegliwości może doprowadzić do trudności seksualnych, które powodują psychologiczne problemy, co więcej nieleczona stulejka jest częstą przyczyną trudności z oddawaniem moczu, pojawieniem się nieprzyjemnego zapachu a także problemami zdrowotnymi takimi jak stany zapalne, zakażenie dróg moczowych i stany przedrakowe prącia.

11:23, perfumowana
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 maja 2014

Tołpa i jej seria mini produktów, dostępnych w dziale Kosmetyki :)

Kosmetyki naturalne

poniedziałek, 27 maja 2013
Jest to zapach w których zakochałam się od pierwszego powąchania :D Zapach obok którego na pewno nie można przejść obojętnie, bo jednym wydaje się okropny a innym genialny. Perfumy Balenciaga Florabotanica odkryłam niedawno i będzie to mój zapach na wiosnę!
niedziela, 26 maja 2013
O kosmetykach do pielęgnacji wiele można przeczytać, ale ostatnio coraz częściej korzystam z YT i oglądam różne recenzji na przykład kosmetyków do pielęgnacji. Bardzo polubiłam kanał pewnej Pani, która bardzo ciekawe opowiada i recenzuje kosmetyki. Poniżej zobaczcie jeden z moich ulubionych filmików, w którym omówione zostały kosmetyki do pielęgnacji.
Rossmann i długo, długo nic... Jak wynika z badań przeprowadzonych przez społecznościowy portal NoweKosmetyki.pl, aż 60% Polek wskazuje sieć Rossmann jako swoją ulubioną drogerię. Nic dziwnego – sklepów pod tym szyldem przybywa niemal z każdym dniem i w każdym możliwym miejscu. Przyjrzyjmy się więc bliżej drogeryjnym preferencjom polskich internautek.